Rozmowy na czasie

  • 10.02.2020, 15:12 (aktualizacja 10.02.2020, 18:23)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Od kilku lat Świnoujście jest miastem otwartym, przyjaznym i zorientowanym na całoroczny wypoczynek indywidualny, zbiorowy i uzdrowiskowy. Zatarło się określenie sezonowości, bo gości indywidualnych, kuracjuszy i turystów nie brakuje w licznych na wyspach hotelach, ośrodkach, pensjonatach i apartamentowcach przez cały rok.

Do turystów z Niemiec zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Od ubiegłego roku Świnoujście zostało turystycznie „odkryte” przez liczną grupę turystów z Czech, mamy nadzieję, że odkrycie to będzie z każdym następnym rokiem się rozwijało. Rozwój turystyki i obsługa na wyspach zwiększającej się liczby turystów wymusza na władzach miasta i instytucjach obsługi ruchu turystycznego nowe zadania, nie zapominając przy tym o mieszkańcach i ich potrzebach. O nowych perspektywach, bazie turystycznej i zaspokajaniu potrzeb mieszkańców w programie Rozmowy na czasie dyskutowali: Paweł Sujka zastępca prezydenta miasta, Piotr Kośmider prezes Oddziału Północnej Izby Gospodarczej i Piotr Piwowarczyk prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M.
M. 11.02.2020, 07:57
Tak jak Redaktor też optuję za jedną kartą - kartą do bankomatu, oczywiście z odpowiednim zasileniem tej karty:)
Gregory
Gregory 10.02.2020, 22:48
Tylko należy przyklasnąć wszystkim za pomysły i inicjatywy które mają na celu promocje miasta, jego ciekawych miejsc i imprez. Brakuje nam jednak Sali widowiskowo-sportowej z prawdziwego zdarzenia, ta lepianka szumnie nazywana Salą Teatralną to jakieś nie porozumienie! i wstyd!

Pozostałe