Platforma Obywatelska wyrusza w teren

  • 12.02.2020, 13:55 (aktualizacja 12.02.2020, 15:19)
  • Leszek Wątkowski
Platforma Obywatelska wyrusza w teren ZTV Świnoujście
W środę, 12 lutego br. w siedzibie komitetu Powiatowego Platformy Obywatelskiej w Świnoujściu odbyła się konferencja prasowa na temat zbliżających się wyborów prezydenckich 10 maja br. Przypominamy, że kandydatką Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta RP jest Małgorzata Kidawa-Błońska.

Prowadzący konferencję Jan Borowski szef sztabu wyborczego zaapelował by do piątku, 28 lutego br. aktywnie włączyć się w podpisywanie list poparcia na kandydatkę Platformy Obywatelskiej, przedstawił sztab wyborczy i zadania na najbliższe tygodnie związane ze wsparciem kandydatki. Szef Sztabu namawiał by bezwzględnie wziąć udział w wyborach, jeśli mieszkańcom zależy na lepszej zmianie polskiej rzeczywistości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.02.2020, 19:04
Prezydentem Najjaśniejszej RP będzie nadal Andrzej Duda i żadne wybory tego nie zmienią, żaden z prezydentów wraz z rządem nie zrobił przez jedną kadencję tak wiele dla Najjaśniejszej. Żaden z kandydatów nie jest w stanie poprowadzić odbudowy Polski w obiecanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie ulegajcie presji nawiedzonych frustratów!
optymista
optymista 12.02.2020, 17:29
Panie Janie, mam dużo wątpliwości co do wyników wyborów pani Kidawy, nie dobrze też by się stało gdyby Duda ponownie zasiadł w prezydenckim fotelu. Polsce nie urodził sie jeszcze ten kandydat na to najwyższe stanowisko.

Pozostałe