Klimatyczne spotkanie. Klimatyczne rozmowy...

  • 14.02.2020, 15:44 (aktualizacja 14.02.2020, 17:32)
  • Leszek Wątkowski
Klimatyczne spotkanie. Klimatyczne rozmowy... ZTV Świnoujście
Pochodzi z malowniczej miejscowości Bystrzyca Kłodzka na Dolnym Śląsku. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu (Filia PWST w Krakowie) na wydziale Lalkarskim. Jak sam przyznaje, obycie ze sceną i artystycznym światem zawdzięcza udziałowi w Festiwalu Akademickim Młodzieży Artystycznej w Świnoujściu.

Rozpoznawalność i popularność zyskał m.in. dzięki kreowanej postaci "Mariusza" w serialu „Na dobre i na złe” oraz rolom filmowym w „Fali zbrodni”, „Na wspólnej” czy w "Pierwszej miłości". Doskonale znajduje się także w programach rozrywkowych: „Przebojowa noc” i „Złota sobota”, a także „Jak oni śpiewają?” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od 19 lat związany jest z Teatrem Studio Buffo. We wtorek, 11 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się otwarte spotkanie z aktorem Arturem Chamskim, które prowadził dziennikarz telewizyjny Marcin Michrowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe