Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 14.02.2020, 15:49 (aktualizacja 14.02.2020, 18:32)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy  Program Informacyjny ZTV Nowogard
Samorządowy Program Informacyjny z Nowogardu zapowiadamy w dwóch odsłonach. W części pierwszej o nowogardzkich inwestycjach, tych już prowadzonych jak i w przygotowaniu do ich realizacji powiedział burmistrz Nowogardu Robert Czapla.

Burmistrz zapowiada też nowość dla osób niepełnosprawnych z Nowogardu, która ułatwi im znacznie codzienne  funkcjonowanie. Tematem dyżurnym od wielu miesięcy, wzbudzającym wiele namiętności w samorządzie i znanym już daleko poza granicami Nowogardu, jest temat związany z odpadami.  Śmieciowym problemem od początku jego powstania zajmuje się m.in. zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski, w Samorządowym Programie Informacyjnym dowiemy się, czy śmieciowy problem został już rozwiązany. Zapraszamy!

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Izabela
Izabela 15.02.2020, 13:02
Niekiedy warto podglądać gospodarzy innych miast i zobaczyć co robią za miedzą. Pewnie nie będą mieli za złe, gdy inni ich ciekawe i nietuzinkowe pomysły przeniosą na swój (świnoujski) grunt.
Stefan
Stefan 15.02.2020, 08:17
Brawo za pomysł i inicjatywę! Może włodarze w Świnoujściu podjęliby też decyzję o uruchomieniu takiego punktu wypożyczeń sprzętu dla osób niepełnosprawnych, choćby dla tych mieszkańców którzy ulegli wypadkowi czy krótkotrwałej kontuzji. Po co kupować kule na 3 tygodnie i później wyrzucić je na śmietnik? Miasto pewnie ma więcej kasy jak urząd w Nowogardzie i mogłoby pomóc potrzebującym!

Pozostałe