Rozmowy na czasie

  • 17.02.2020, 12:29 (aktualizacja 17.02.2020, 13:24)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W ostatnim okresie obserwatorzy działań miejskiej władzy przyglądają się, oceniają, krytykują a nawet czasami chwalą decyzje i działania miejskich włodarzy przy realizacji dużych zadań inwestycyjnych w mieście.

Zapatrzeni w realizację tych właśnie zadań często zapominamy o wielu przyziemnych, codziennych sprawach które mają wpływ na życie mieszkańców, często ich irytując. M.in. o braku odpowiedniej i szybkiej reakcji władz samorządowych na te właśnie tematy, rozmawialiśmy z radnymi Rady Miasta Świnoujście. Zaproszenie do programu przyjęli radni: Wiesław Góreczny (PO), Sławomir Nowicki (GM.CN) i radny Andrzej Mrozek (PiS). Zapraszamy!

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.02.2020, 08:21
Trudno nie zgodzić się z panem Nowickim, że w dobie elektroniki i szybkiego internetu, większość spraw związanych z urzędem i jego wydziałami (np. wydział komunikacji, architektury czy opłat i podatków lokalnych) powinno załatwiać się przez internet nie odwiedzając urzędu.Barak terminalów płatniczych, tam gdzie potrzeba dokonać wpłat, też daje do myślenia a dreptanie za każdym razem do kasy urzędu by wpłacić 10 złotych, zakrawa na kpiny i pokazuje rachityczną obsługę mieszkańców przez urząd - bez kwitka, świstka ani rusz!
Bogdan
Bogdan 18.02.2020, 12:38
To kto musi podjąć decyzję by te udogodnienia dla interesantów i zapewne dla urzędników z których inni już dawno korzystają wprowadzić w urzędzie w Świnoujściu?
Ja
Ja 17.02.2020, 22:28
Pan Mrozek coś ręce miał nisko i nie widać czy zgodnie z PiSowską tradycją widzą nie pokazuje środkowego palca.
Roman
Roman 17.02.2020, 21:30
Na mnie irytująco wpływa obecność w tym programie kilku radnych. Czy można ich na jakiś czas pominąć i nie zapraszać do tv?
jura
jura 17.02.2020, 20:29
zachowanie radnego nowickiego destrukcyjnie wpłynęło na radnego mrozka z pisu. dobrze, że mrozek nie poczęstował go fakiem.
Rico
Rico 17.02.2020, 19:33
To radny Mrozek nie wie ilu mieszkańców zamieszkuje w Świnoujściu i do tego się ciska! Nie ładnie, panie radny, nie ładnie!

Pozostałe