Rozmowy na czasie

  • 24.02.2020, 11:57 (aktualizacja 24.02.2020, 13:19)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie
Znamy już pierwszych kandydatów w majowych wyborach na fotel prezydenta RP. Obecnie trwa gorąca kampania wyborcza i jednocześnie zbieranie podpisów dla poszczególnych kandydatów. Jak wybory prezydenckie widzą radni? Kto z kandydatów ma największe szanse by objąć najważniejszą funkcję w państwie? Czy w pierwszej turze wyborów poznamy przyszłego prezydenta?

Na te i wiele innych pytań w dyskusji wypowiedzieli się radni Rady Miasta Świnoujścia. Już w czwartek, 27 lutego odbędzie się 27 sesja Rady Miasta. Radni będą mieli do przyjęcia osiem uchwał, m.in. uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie Gminy Miasto Świnoujście. Radni odpowiedzieli też na pytanie, czy samorząd zrobił już wszystko w temacie pomocy dla potrzebujących mieszkańców. Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli: radna Sylwia Marszałek z Grupy Morskiej, radna Magdalena Ilczuk z Wybieram Świnoujście i radny Leszek Waga z Platformy Obywatelskiej. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
C.K.
C.K. 25.02.2020, 18:56
Obserwuję od jakiegoś czasu programy z udziałem p. Marszałek i stwierdzam, że pani radna doskonale jest przygotowana do dyskusji na wiele tematów związanych z problemami miasta i Dzielnicy Warszów. Dziś wiem, że wybór pani Marszałek na radną, to nie był stracony wyborczy głos.
Aga
Aga 25.02.2020, 08:07
Ostatnio bardziej przejmujemy się burkami jak ludźmi a bieda aż piszczy i ma być jeszcze gorzej. Gdy właściciel burka ma się dobrze, to o niego zadba, natomiast burek człowiekiem się nie zajmie, dlatego pomagajmy ludziom.

Pozostałe