Przed sesją

  • 26.02.2020, 14:10 (aktualizacja 26.02.2020, 16:56)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją ZTV Świnoujście
Przed sesją Rady Miasta, którą przewodnicząca Rady zaplanowała na najbliższy czwartek, 27 lutego br. odbyły się posiedzenia czterech komisji stałych Rady Miasta.

W poniedziałek, 24 lutego br. obradowały, wypracowując wnioski do uchwał dwie komisje: Komisja Edukacji, Kultury i Sportu pod przewodnictwem przewodniczącego – radnego Leona Ryszarda Kowalskiego i Komisja Gospodarki i Budżetu, którą prowadził jej przewodniczący, radny Sławomir Nowicki. Zaś w środę, 26 lutego br. nad planowanymi do przyjęcia uchwałami pochylili się członkowie dwóch kolejnych komisji: Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki, którą prowadził przewodniczący, radny Wiesław Góreczny i Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, pod przewodnictwem jej przewodniczącego, radnego Grzegorza Kossa.  O przebiegu zwołanej na czwartek, 27 lutego br. 27 sesji Rady Miasta Świnoujścia i planowanych do przyjęcia 8 uchwałach, mówi przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia radna Elżbieta Jabłońska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe