Samorządowy Program Informacyjny – luty 2020

  • 28.02.2020, 15:24 (aktualizacja 28.02.2020, 18:31)
  • Tomasz Sawicki
Samorządowy Program Informacyjny – luty 2020 ZTV Świnoujście
Dzisiejsze wydanie Samorządowego Programu Informacyjnego, nieco odbiega od tych prezentowanych do tej pory przez i z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, otóż w programie wzięło udział wyłącznie dwóch zastępców prezydenta – Barbara Michalska i Paweł Sujka.

Zastępcy przekazali szereg informacji dotyczących m.in. inwestycji miejskich, budownictwa  komunalnego, remontów na terenie administracyjnym miasta. Z programu dowiemy się o nowej inwestycji dla dzieci i młodzieży powstającej przy PEC i w Dzielnicy Warszów, dowiemy się o pracach w żeglarskiej marinie w Karsiborzu i budowie Zakładu Opieki Długoterminowej przy ulicy Bydgoskiej oraz o trzeciej edycji Bonu Seniora na Wyspach i przyjętym w formie uchwały na czwartkowej, 27 sesji Rady Miasta Programie Opieki nad Zwierzętami w Świnoujściu. Na koniec zastępcy zdradzili w jaki sposób zamierzają spędzić zbliżający się weekend. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
widz
widz 02.03.2020, 18:40
Tłumaczenia Michalskiej co do inwestycji są po prostu żałosne a szczególnie ul. Wojska Polskiego. Ta pani myśli, że słuchacze to idioci którzy rynku budowlanego nie znają a ona sama jakby wczoraj sie urodziła a nie pracuje przy inwestycjach od kilkunastu lat i nie wiedziała że materiały budowlane firmy to muszą wcześniej zamawiać? Jak się nie ma wyobraźni to mamy to co widać. A wypowiedź Sujki to czysta propaganda której uwagi nie warto nawet poświęcać. Żmurkiewicz bije ich oboje na głowę mimo że wiek ma już mocno zaawansowany.
PronoBIs
PronoBIs 02.03.2020, 16:55
Widać rywalizację między p.Michalską a p.Sujką.... o nominację przez p.Janusza. To widać a miasto to czuje....
2023 prezydentem nie zostanie nikt z tej dwójki ani również p.Asia i nie p. Ela. ....
Chyba jesteśmy już zmęczeni tym układem wzajemnej adoracji .... podobnie jak męczy nas pis ...
Dobrze ,że w mieście jest kilka sensownych osób .... pytanie tylko czy te osoby widzę potrzebę i mają chęć...... ?
Zibi
Zibi 02.03.2020, 18:48
Kilka sensownych osob z miasta? Wymien choc jedna. Zgoda ze ani Sujka ani Michalska sie nie nadaja.
Observer
Observer 29.02.2020, 17:02
W urzędzie miejskim pracuje ponad 200 urzędników, czy tych ponad 200 urzędników na pewno pracuje, czy tylko są obecni w pracy? Bo się dziwię, że nikt z nich nie wpadł na genialny pomysł, by podpowiedzieć decydentom od inwestycji, żeby był w miarę porządek komunikacyjny i by te wszystkie remonty nie utrudniały życia mieszkańcom, wystarczyłoby tylko podjąć decyzje, że nie jedna firma wygrywająca inwestycyjnyprzetarg, powinna wykonać jedno zadanie i dopiero po jego odbiorze przejść do kolejnego, tylko zezwolono by rozgrzebać w tym samym czasie trzy inwestycje i żadnej nie skończyć na czas! Proste pani Michalska? Proste! Trzeba tylko pomyśleć trochę.
Pan krawężnik
Pan krawężnik 28.02.2020, 21:15
Pani wiceprezydent, bez przesady to te paski na jezdni W. Polskiego malować będzie ekipa firmy Molewski do czerwca? Niech pani ogłosi konkurs dla przedszkolaków wymalują te paski w kilka dni i do tego w czynie społecznym. Druga sprawa to te marne 300 metrów jezdni robione przez firmę ze Szczecina, toż to o pomstę do nieba woła! 10 miesięcy 300 metrów!? Widać, że firma ta "szanuje" zleconą robotę, oj szanuje!
i kropka
i kropka 28.02.2020, 20:52
I tu też pełne zaskoczenie! Niby razem..... a jednak osobno!
nowy
nowy 28.02.2020, 19:51
A gdzie zaginął ten trzeci, najważniejszy w mieście?

Pozostałe