Rozmowy na czasie

  • 02.03.2020, 14:26 (aktualizacja 02.03.2020, 15:26)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do programu zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście. Dyskusja skupiła się głównie na sprawach bieżących związanych z przyjętymi uchwałami na ostatniej, 27 sesji Rady Miasta, która odbyła się w miniony czwartek, 27 lutego br.

Jednak sprawą najważniejszą była dyskusja związana z koronawirusem i zachowaniem się w związku z tym mieszkańców i gotowości służb sanitarnych w mieście. Kolejnym tematem była kwestia związana z pobudzeniem aktywności i inicjatyw mieszkańców w działaniach prospołecznych, które prowadzić mają do większego współrządzenia i decydowania o własnych sprawach w przestrzeni publicznej i najbliższego otoczenia miejsca zamieszkania. Radni omówili także ważne zapisy jakie znalazły się w przyjętym w formie uchwały Programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie miasta w bieżącym roku. Zaproszenie do programu przyjęli: radna Aneta Zdybel przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji RM – Wybieram Świnoujście, radny Jan Borowski przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej RM – Platforma Obywatelska i radny Jacek Jurkiewicz wiceprzewodniczący Rady Miasta – Prawo i Sprawiedliwość. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antek z Kujawskiej
Antek z Kujawskiej 03.03.2020, 14:23
Jurkiewicz- dobra robota!
widz
widz 03.03.2020, 08:14
kolorystyka w pełni czyli wyszło z tego takie miejskie lgbt:))
Helena Lewicka
Helena Lewicka 02.03.2020, 20:00
Cóż do tego wszystkiego można jeszcze dodać? Chyba tylko to, że nawet radny Jurkiewicz z PiSu jest dziś do przyjęcia, oczywiście merytorycznie
zeus
zeus 22.08.2020, 15:08
Żenująca helenka lewicka

Pozostałe