I Nowogardzka Senioriada

  • 02.03.2020, 15:18 (aktualizacja 02.03.2020, 15:37)
  • www.nowogard.pl
I Nowogardzka Senioriada www.nowogard.pl
W sobotę 29 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie odbyła się po raz pierwszy Nowogardzka Senioriada. Głównym celem imprezy jest integracja środowiska Seniorów przez udział w dyscyplinach sportowych.


W tegorocznych zawodach wystartowały drużyny: Emeryci 1, Emeryci 2, Policjanci, UTW 1 i UTW 2. Zespoły zostały stworzone z członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz Emerytów Policji.
Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w zumbie, jodze czy nordic walking. Zawodnicy brali udział w takich konkurencjach sportowych jak: rzut ziemniakiem do celu, wyścig kelnerów, rzut beretem na odległość, bieg w parach, tor przeszkód, strzał do pustej bramki. Po podliczeniu punktów drużyn z poszczególnych konkurencji, I miejsce wywalczyli Policjanci, II miejsce – drużyna Emeryci 1, III miejsce – UTW2, IV miejsce – UTW1 i V miejsce – Emeryci 2. Najlepsi otrzymali z rąk burmistrza Roberta Czapli puchary oraz nagrody rzeczowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

www.nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe