Rozmowy na czasie

  • 09.03.2020, 13:27 (aktualizacja 09.03.2020, 14:18)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W piątek, 6 marca w Urzędzie Miasta Świnoujście, zastępca prezydenta miasta Barbara Michalska zorganizowała konferencję prasową dotyczącą wdrożonych procedur w Świnoujściu w związku z panującym koronawirusem.

Poszerzony temat zagrożeń i zachowania mieszkańców poruszony został również na spotkaniu w programie Rozmowy na czasie. Kolejnym zagadnieniem był zapis uchwały Rady Miasta Świnoujścia dotyczący obchodów 30-lecia samorządu terytorialnego i wolnych wyborów. Zaproszenie do udziale w programie przyjęli: Dagmara Nowaczkiewicz – Stowarzyszenie Grupa Morska, Agnieszka Stój z Prawa i Sprawiedliwości i radny Marek Niewiarowski – Wybieram Świnoujście. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obywatel
obywatel 10.03.2020, 08:57
Fajna ekipa rzeczowo na temat,zgodnie,da się słuchać....
michał
michał 09.03.2020, 22:48
to tylko kwestia czasu jak i do miasta "zawita" wirus, bo rozprzestrzenia się bez problemów już w Polsce i tylko kilkanaście kilometrów od Świnoujścia i wówczas zobaczymy w praktyce jak działają te wszystkie zapowiadane procedury koronawirusowe.
Alex
Alex 09.03.2020, 20:07
Pani z Grupy Morskiej to za obserwatorkę robiła, bo niewiele się wypowiadała na pytania
Observer
Observer 09.03.2020, 19:50
Jak pani Agnieszka i Dagmara są wyedukowane w temacie koronawirusa, to mam nadzieję, że mieszkańcy też dobrze znają już temat? O panu radnym nie piszę, bo wierzę, że z racji działalności też wie dużo. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie wdrożone zostały procedury na byłych przejściach granicznych Świnoujście-Gartz i Świnoujście-Ahlbeck? Każdego dnia tysiace mieszkańców Niemiec przyjeżdża do miasta rozchodząc się po sklepach, kawiarniach i korzystajac z usług u fryzjera czy kosmetyczki. Na co czekają decydenci!?
H.
H. 09.03.2020, 22:04
A kolejka UBB, na W. Polskiego, przecież tamtędy też do Świnoujścia bez żadnej kontroli sanitarnej przyjeżdża tysiące Niemców

Pozostałe