Temat Tygodnia – środa, 18 marca br.

  • 18.03.2020, 11:41 (aktualizacja 18.03.2020, 13:16)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 18 marca br. ZTV Świnoujście
Czy rząd PiS, specjalistyczne służby epidemiologiczne i medyczne robią wszystko by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w województwie zachodniopomorskim? Branża turystyczna to specyficzna „fabryka” która w województwie zachodniopomorskim od początku pandemii traci najwięcej. Czy gestorzy hoteli, pensjonatów i bazy gastronomicznej powinni liczyć na wsparcie rządu?

Znamy datę wyborów prezydenckich w Polsce, czy w związku z zaistniałą sytuacją data wyborów głowy państwa powinna być przesunięta? Na te i wiele innych pytań w programie Temat Tygodnia odpowiada gość programu – Olgierd Geblewicz marszałek województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POKO
POKO 21.03.2020, 17:15
Świnoujście miasto nadgraniczne. To dlaczego maszyny do testow trafiają s srodek wojewodztwa ??
➡️Pomoc dla służby zdrowia na już, w tym zakup pięciu 5 maszyn do testów, które trafiłyby do Koszalina, Kołobrzegu, Gryfic i Szpital Zdroje Szczecin. Planujemy kupić 50 tys. testów na #koronawirus.

Renata
Renata 18.03.2020, 22:48
Zapewne marszałek Geblewicz byłby właściwym prezydentem miasta po zakończeniu prezydentury przez Żmurka. Panie marszałku warto to przemyśleć
zj
zj 22.03.2020, 15:36
Proszę nie ubliżac Polakom!
Max
Max 19.03.2020, 19:29
Jestem za, kandydatka przy marszałku jest jak kandydat Bosak na prezydenta RP
Max
Max 18.03.2020, 20:56
Prowadzenie kampanii w obecnej sytuacji nie ma sensu. Wybory powinny być przełożone, tu nie ma wątpliwości. Osoby decyzyjne jednak patrzą na słupki i swoje szanse wyborcze.
polityczny
polityczny 18.03.2020, 22:41
Jeśli PiS zgodziłoby sie na przełożenie wyborów, to jest pewne jak amen w pacierzu, że pożegnałoby się z kolejną kadencją, mimo ich hojności rozdawniczej i zapowiedzi cudów niewidów!
zj
zj 22.03.2020, 15:34
Warto pomyśleć ,zanim coś się napisze
Kali
Kali 18.03.2020, 17:21
Premier Rządu ma rację co do wyborów prezydenckich, żeby nie zmieniać wyznaczonej daty. Wydaje się panu, że wasza kandydatka Kidawa-Błońska, jak i pozostali kandydaci ma jakąkolwiek szanse by wygrać tę kampanię? Szkoda kasy na II turę wyborów, bo są teraz ważniejsze wydatki. Kampania wyborcza prowadzona przez kandydatkę PO, choćby trwała nie kilka tygodni a nawet rok, niczego nie zmieni a tylko drażni ludzi swoimi wystąpieniami, dlatego wybory 10 maja i głosujemy na prezydenta Dudę!
Serafin
Serafin 21.03.2020, 13:20
tak jak wypowiedzi dudy drażnią innych ludzi.
Kali ogarnij się, pieniądze nie biorą się z bankomatu -ktoś na nie pracuje... pracuje a nie jest beneficjentem tak jak zapewne jesteś nim Ty . Zrozum ,że to co utrzymuje ten kraj to biznes... duży ,średni i malutki...a nie np ludzie pracujący w MON . Co miesiąc płacę różne składki ... i to ja i podobnie do mnie głownie finansujemy to z czego to dlaczego to Państwo funkcjonuje. Wybory i tak będą miały zmienioną datę
Nie kwestionuje tego czy Mon i inne służby są potrzebne ,są tylko zasada jest taka : to MY zapiep.... na ich utrzymanie a oni powiedzmy robią swoje.
Podatnik
Podatnik 21.03.2020, 15:05
Bardzo słuszne spostrzeżenie, które warto cały czas przypominać rządzącym! Ani urzędnicy Dudy ani też Morawieckiego ani żadni inni urzędnicy nie "produkują i pomnażają" kasy, tylko ją mądrzej lub głupiej wydają (rozdają!)

Pozostałe