Prezydent Świnoujścia informuje

  • 18.03.2020, 11:44 (aktualizacja 18.03.2020, 14:11)
  • Leszek Wątkowski
Prezydent Świnoujścia informuje ZTV Świnoujście
Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz za naszym pośrednictwem informuje mieszkańców o aktualnych wydarzeniach, podjętych decyzjach i ograniczeniach na 44 wyspach w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Prosimy mieszkańców o przestrzeganie wydanych decyzji i zarządzeń oraz o ograniczenie poruszania się i wspólnych odwiedzin do niezbędnego minimum.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
elwira
elwira 19.03.2020, 09:27
Uważam, że jak ta wirusowe szaleństwo się skończy, bo przecież musi kiedyś się skończyć, zobaczymy niesamowitą ruinę i trudny do ogarnięcia bałagan i straty w każdej dziedzinie działalności. Potrzeba będzie wielu lat by to wszystko ogarnąć i przywrócić do w miarę normalności z przed niszczycielskiego koronawirusa
średni
średni 19.03.2020, 00:21
Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, dużo kasy na wsparcie pracowników i przedsiębiorców poczynając od małych a kończąc na dużych zakładach pracy. Jeśli rząd wyasygnuje jakieś środki pomocowe, to tradycyjnie otrzymają je ci z wielkich zakładów i instytucji, o małych i mikro przedsiębiorcach nikt nie będzie pamiętał doprowadzając je do likwidacji. Tak będzie, bo tak jest zawsze!
X
X 19.03.2020, 13:20
Żeby realnie pomagać potrzebna jest kasa w gotówce. A tej nie ma bo rząd wszystko rozdał do dna i nie ma dziś kasy by wesprzeć nią przedsiębiorców!
Kaja
Kaja 18.03.2020, 17:33
O dziś prezydent pojechał deczko na polityczną nutę, może i dobrze, ale problemy takie ma większość burmistrzów i prezydentów w województwie. Proszę nie liczyć na szybkie załatwienie tematu przez decydentów z Warszawy.
M.K.
M.K. 18.03.2020, 16:54
Racja, szczególne podziękowania w nierównej i niebezpiecznej walce z pandemią należą się personelowi medycznemu, pracownikom Sanepidu, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i wielu, wielu innym którzy każdego dnia narażając własne zdrowie i życie wypełniają obowiązki i pomagają innym, by czuli się w tej niewidzialnej wojnie w miarę bezpiecznie.
Mieszkanka od 1962 roku
Mieszkanka od 1962 roku 18.03.2020, 16:27
Panie Prezydencie pańskie wystąpienia w telewizji podtrzymują mnie na duchu i dodają otuchy na każdy kolejny dzień pracy i życia w tych trudnych czasach w pięknym Świnoujściu. Mieście mądrze rządzonym dzięki pańskim decyzjom i dalekowzroczności co do potrzeb i kierunków działań. Serdecznie Panu dziękuję!

Pozostałe