Nowogard. Trudny i odpowiedzialny czas dla gminy

  • 23.03.2020, 17:14 (aktualizacja 23.03.2020, 18:03)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Trudny i odpowiedzialny czas dla gminy ZTV Nowogard
Nowogard odwiedziliśmy w południe w poniedziałek, 23 marca br. Decyzją Roberta Czapli burmistrza Nowogardu, w związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem koronawirusem Urząd Miejski w Nowogardzie od poniedziałku, 16 marca br. został zamknięty do odwołania.

Nie znaczy to, że kontakt z urzędem, czy załatwienie pilnych spraw przez mieszkańców jest niemożliwe, można to uczynić telefonicznie. Wykaz wydziałów i numery telefonów widoczne są dla interesantów na informacji przed wejściem do urzędu.  Jak wszędzie, tak i w Nowogardzie bardzo poważnie podchodzi się do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, ruch mieszkańców znacznie jest ograniczony i dotyczy zazwyczaj w tych dniach do dokonywania np. niezbędnych zakupów spożywczych. We wszystkich placówkach udostępnionych mieszkańcom zastosowane są nadzwyczajne działania zapobiegawcze i sanitarne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe