Przed sesją…

  • 25.03.2020, 15:15 (aktualizacja 26.03.2020, 12:10)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W poniedziałek, 23 marca br. zwołane zostało wspólne posiedzenie Komisji stałych Rady Miasta; Komisji Gospodarki i Budżetu, Edukacji, Kultury i Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta Świnoujście. Obrady komisji odbyły się z zachowaniem bezpieczeństwa związanego z wirusem o godzinie 13. w sali Miejskiego Domu Kultury.

Posiedzenie prowadził przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu radny Sławomir Nowicki. Natomiast już na czwartek, 26 marca br. na godzinę 9. przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia Elżbieta Jabłońska zaplanowała posiedzenie 28. sesji Rady Miasta Świnoujścia. W porządku obrad znalazło się 18 punktów w tym przyjęcie 11 uchwał. Ze względu na obowiązujący i zaostrzony od wtorku, 24 marca br. stan epidemiologiczny, początkowo radni mieli odbyć obrady w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Dziś wiemy, że plany związane z 28. Sesją Rady Miasta zostały diametralnie zmienione o czym mówi przewodnicząca Rady Miasta radna Elżbieta Jabłońska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Demokrata
Demokrata 25.03.2020, 22:54
Kiedyś o 9 rano komuna zablokowała Teleranek, teraz o 9 nie będzie transmisji sesji, jest mi przykro, że nie zobaczę moich ulubionych mapetów. To jest zamach na moją demokrację i wolność wyboru i całą PO!
Rex
Rex 25.03.2020, 20:22
Co na to inni radni? Czy popierają żal z braku odwołania sesji przez panią Jabłońską?
Marian
Marian 25.03.2020, 19:41
Dziwi mnie upór radnych z PO w sprawie organizacji sesji rady miejskiej, skoro od wtorku premier zapowiedział obostrzenia w sprawie spotkań więcej jak 2 mieszkańców. rada miejska nie jest grupą pracowników, bo każdy z radnych pracuje w innym miejscu na terenie miasta. Dla jakich wyższych celów pani przewodnicząca Jabłońska chciała narażać zdrowie mieszkańców?

Pozostałe