Głosujmy na przedszkole

  • 25.03.2020, 15:27
  • Żródło: UM w STargardzie
Głosujmy na przedszkole STBS w Stargardzie
Kolejny sukces inwestycji zrealizowanej w naszym mieście przez Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Budynek przy ul. J. Twardowskiego 2 został nominowany do finału Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Każdego dnia można tutaj zagłosować na projekt STBS. Plebiscyt trwa do 11.05. (poniedziałek).

Aby oddać głos na przedszkole z os. Pyrzyckiego, wystarczy kliknąć tutaj. Na dole strony znajduje się przycisk ZAGŁOSUJ. Po jego wybraniu zostajemy przeniesieni na kolejną podstronę, gdzie trzeba wybrać opcję ZAGŁOSUJ NA TEN OBIEKT. Potem wystarczy wpisać imię i nazwisko, dodać adres e-mail i zweryfikować udział w głosowaniu. Na podany wcześniej e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny, który trzeba zaakceptować. Jedna osoba może oddać jeden głos każdego dnia do 11.05. (poniedziałek).

Budynek przy ul. J. Twardowskiego powstał z myślą o działalności oświatowej. Obecnie znajduje się w nim przedszkole, zerówka oraz klasy 1-3 szkoły podstawowej. To nowoczesna i komfortowa placówka. Sale zajęć są wyposażone w balkony. Najmłodsi mają też do dyspozycji świetlicę, miejsce do prac indywidualnych i klasę komputerową. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – uczniowie korzystają z windy i wygodnej toalety. Dodatkowo wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić maluchom poruszanie się po obiekcie.

Źródło: UM w STargardzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe