Stargard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 17.04.2020, 15:09 (aktualizacja 17.04.2020, 17:37)
  • Leszek Wątkowski
Stargard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Stargard
Zapraszamy do Samorządowego Programu Informacyjnego, którego gościem był Rafał Zając prezydent Stargardu.

Gospodarz miasta w programie poruszył wiele tematów, które wiążą się z walką i zatrzymaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Prezydent Rafał Zając mówił również o działaniach samorządu i realizowanych pomysłach w blisko 70 - tysięcznym Stargardzie, które ukierunkowane zostały w niesieniu bezpośredniej pomocy właścicielom firm, przedsiębiorcom i zakładom pracy,  jak również ubogim mieszkańcom i seniorom. Prezydent zaznaczył także, że mimo panującego wirusa i wielu wprowadzonym przez rząd RP ograniczeniom, zaplanowane inwestycje miejskie są realizowane. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łuczyńska
Łuczyńska 21.04.2020, 09:30
Nie wie czy akurat jest dobrym specjalistą by się wypowiadać na te tematy.
Polarczyk
Polarczyk 17.04.2020, 18:36
Cieszę się niezmiernie, że TV Zachodniopomorska dotarła wreszcie do mojego Stargardu:) Powodzenia życzę i tylko pozytywnych tematów
R.T.
R.T. 17.04.2020, 17:54
Pan Prezydent Rafał Zając jest prawdziwym gospodarzem Stargardu i właściwie troszczy się o miasto i mieszkańców, i nie jest to podlizywanie się Prezydentowi tylko stwierdzenie faktów!
bossuet
bossuet 28.04.2020, 16:40
Żeby pisać o stwierdzeniu faktów to trzeba się należycie przygotować, bez tego jest to jak określono podlizywanie.

Pozostałe