Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2020.

  • 01.05.2020, 14:53 (aktualizacja 01.05.2020, 17:34)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2020. ZTV Świnoujście
Tradycyjnie w ostatni dzień kończącego się miesiąca wraz z prezydentem Świnoujścia realizowane jest nagranie kolejnego wydania Samorządowego Programu Informacyjnego. Nieco więcej zabiegów technicznych wymaga realizacja tego programu online, w okresie ciągle jeszcze panującej epidemii koronawirusa, ale nawet stan nadzwyczajny nie jest przeszkodą by z tego programu zrezygnować.

W Samorządowym Programie Informacyjnym Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, ze zrozumiałych względów sporo czasu poświęcił na omówienie spraw związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się zarazy na terenie miasta. Prezydent  wypowiedział się o realizacji przez samorząd zadań określonych przez premiera rządu RP, który potwierdził  wprowadzenie kolejnych ułatwień w powrocie do normalności - możliwości uruchomienia w pierwszych dniach maja br. hoteli i bazy noclegowej, placówek instytucji kultury i wywołujących sporo emocji, otwarcia żłobków i przedszkoli. Prezydent wypowiedział się także na aktualne tematy, m.in. w sprawie organizowanych za 10 dni wyborów prezydenta RP. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
załamana
załamana 02.05.2020, 13:53
Absurdów wymyślanych przez rząd niby dla powstrzymania wirusa jest więcej, przykre jest jednak to, że mami się ludzi i wymyśla nowe zadania dla urzędników. Największy bałagan panuje w służbie zdrowia, gdzie gdyby nie pomoc zewnętrzna - społeczeństwa, firm i sponsorów w pierwszym tygodniu nie było by dziś szpitali, tylko budynki.Ale wybory mają od pewnego czasu najwyższy priorytet. PiS musi je wygrać a później jakoś to będzie, czyli dobrzy ludzie pomogą by jakoś to wszystko mogło przetrwać.
wiedzący
wiedzący 01.05.2020, 23:18
To jeszcze nie koniec. Czeka nas piękne zderzenie z górą lodową popandemicznej rzeczywistości, to dopiero będzie efektowny koniec
Remik
Remik 01.05.2020, 21:19
Tylko PiS jest w stanie zapobiec pandemii i wyprowadzić kraj z zapaści po koronawirusie a nie żadne popierdułki polityczne które tylko gadać potrafią
Bruno
Bruno 01.05.2020, 20:43
Ręce opadają gdy słucha sie tych zarządzeń premierowych i ministerialnych. Głupota pogania głupotę!!!!
Turysta
Turysta 01.05.2020, 20:41
Rząd się w tych poluźnianiach cugli mieszkańcom i przedsiębiorcom pogubił. Otwieranie teraz przedszkoli i centrów handlowych, czyżby nie za wcześnie? Łaskawie otwierają hotele, myśląc, że hotel to szałas na polanie, bo zapomnieli rządzący dodać otwarcia hotelowych kuchni i restauracji. Do hotelu **** gwiazdkowego goście przybywać mają z plecakiem konserw, garami, kuchenkami turystycznymi i zupkami chińskimi!?
Elwira i Maciej
Elwira i Maciej 01.05.2020, 20:09
"Dobra zmiana " z pisu szykuje nam wszystkim wyborczy cyrk, i kpiny z demokracji i wolności w której nie zamierzamy uczestniczyć. Jesteśmy pod wrażeniem, że prezydent naszego miasta nie przyłączył się do tego korespondencyjnego burdelu i nie przekazał danych wyborców ze Świnoujścia dla poczty. Duży szacun. Przy okazji dziękujemy za dostarczone maseczki.
Aga
Aga 01.05.2020, 19:47
Panie Prezydencie przez ponad miesiąc udało nam się ułożyć tak wszystkie codzienne sprawy, by z konieczności zająć się naszym 4 letnim synem w domu. Do niedawna synek uczęszczał do przedszkola miejskiego, moim zdaniem otwarcie przedszkoli w środę to jakieś nieporozumienie i granda, by w okresie szalejącego koronawirusa otwierać przedszkola! Najwcześniej, jak się nie pogorszy sytuacja z wirusem, zamierzamy syna posyłać do przedszkola od września a nie teraz!

Pozostałe