OSiR "Wyspiarz" otworzył obiekty sportowe

  • 06.05.2020, 11:17
  • OSiR "Wyspiarz"
OSiR "Wyspiarz" otworzył obiekty sportowe OSiR "Wyspiarz"
Uprzejmie informujemy, iż w związku z Rozporządzeniem RM z dnia 2      maja 2020 r., znoszącym część ograniczeń dotyczących funkcjonowania obiektów związanych ze sportem i rekreacją, od dnia 04.05.2020 r., Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” wznowił funkcjonowanie obiektów sportowych – „otwartych”.


W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:
•    zachowanie dystansu społecznego,
•    obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
•    ograniczona liczba osób,
•    weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
•    brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
•    dezynfekcja urządzeń́ po każdym użyciu i każdej grupie,
•    obowiązkowa dezynfekcja rak dla wchodzących i opuszczających obiekt,
•    15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami lub w inny sposób ograniczenie kontaktu pomiędzy grupami korzystających.
Korty tenisowe są dostępne codziennie w godzinach  od 08:00 do godziny 20:00, na 1 korcie mogą przebywać 4 osoby + 1 trener. Rezerwacja kortów pod nr tel. 91 322 2106.
Stadiony z bieżniami przy ulicy Matejki 22 i 17a oraz na Warszowie przy ulicy Białoruskiej 4, boiska zewnętrzne do siatkówki, siatkówki plażowej, koszykówki są dostępne codziennie w godzinach od godziny 10:00 do godziny 20:00. Boiska udostępnione są dla 6 osób + 1trener. Rezerwacja pod nr tel. 91 321 3781 wew. 29.

Wymienione obiekty sportowe funkcjonują w reżimie sanitarnym, szczegółowe informacje w sprawie zasad funkcjonowania znajdują się bezpośrednio na  obiektach.
Czekając na całkowite zniesienie obostrzeń prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do przyjętych zasad.

Serdecznie zapraszam do sportu i rekreacji  na  naszych obiektach.

OSiR "Wyspiarz"

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe