Domowy Fitness. – Zaprasza Justyna Czarnowska

  • 08.05.2020, 13:02 (aktualizacja 08.05.2020, 14:07)
  • Leszek Wątkowski
Domowy Fitness. – Zaprasza Justyna Czarnowska ZTV Świnoujście
Dopiero w czwartym etapie premier rządu zapowiada wydanie zgody na uruchomienie i działalność po obowiązującej przerwie związanej z koronawirusem, siłowni i klubów fitness, zatem pozostało jeszcze trochę czasu, kiedy to członkowie Champions Academy w Świnoujściu, będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w proponowanej gamie bogatych zajęć w doskonale wyposażonych salach Academy przy ulicy Wojska Polskiego.

Stąd by nie wyjść z wprawy i formy w dalszym ciągu polecamy i zapraszamy na zajęcia, z których śmiało i w dowolnym czasie możemy korzystać od ponad miesiąca. Na nowe zajęcia, zaprasza dziś nowa instruktor fitness z grona współpracujących z telewizją instruktorów – Justyna Czarnowska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe