Urząd Pracy wypłacił już ponad 6 mln złotych

  • 15.05.2020, 16:01 (aktualizacja 15.05.2020, 16:03)
  • BIK Urząd Miasta Świnoujście
Urząd Pracy wypłacił już ponad 6 mln złotych BIK Urząd Miasta Świnoujście
Dokładnie 2166 wniosków o udzielenie pomocy w ramach tarczy antykryzysowej złożyli do Powiatowego Urzędu Pracy od świnoujscy przedsiębiorcy oraz osoby będące na samozatrudnieniu. W sumie zrealizowano już 1196 wniosków i wypłacono ponad 6 mln złotych.

To dane na piątek 15 maja 2020, godzinę 12.00. Wśród złożonych wniosków są także i te, które przedsiębiorcy złożyli na wypłatę dla swoich pracowników. Na 194 takie wnioski rozpatrzono 114 i wypłacono 856 tys. 620 złotych.

Aby wszystkie wnioski były jak najszybciej rozpatrywane, pracowników PUP wspomagają pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Świnoujście. 

- Wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla przedsiębiorców, ich pracowników oraz osoby samozatrudnione – podkreślają. - Robimy wszystko, aby czas oczekiwania na decyzję i wypłatę przyznanych środków był jak najkrótszy.

BIK Urząd Miasta Świnoujście

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe