Od poniedziałku, 25.05. br. „odmrażanie” edukacji

  • 22.05.2020, 16:03 (aktualizacja 22.05.2020, 22:15)
  • Leszek Wątkowski
Od poniedziałku, 25.05. br. „odmrażanie” edukacji ZTV Świnoujście
Już w najbliższy poniedziałek, 25 maja br. zgodnie z decyzją rządu, dzieci uczęszczające do klas I – III będą mogły w ograniczonej liczbie i z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, w związku z ciągle jeszcze panującą epidemią, uczestniczyć w zajęciach opiekuńczych i edukacyjnych.

Od piątku, 22 maja br. w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, pełna mobilizacja dyrekcji i pań z administracji, by bezpiecznie przyjąć ponownie w murach szkolnych dzieci po ponad 60 dniowej przerwie. Jak zapewniała nas Agnieszka Adamczyk dyrektor Przedszkola, placówka pod każdym względem gotowa będzie do przyjęcia w poniedziałek zgłoszone dzieci.  Do działań przygotowawczych pod względem merytorycznym do wprowadzania edukacyjnych działań przygotowany jest również Wydział Edukacji Urzędu Miasta. Tu zgłaszający się dyrektorzy wszystkich otwieranych placówek edukacyjnych, których organem prowadzącym jest Miasto Gmina Świnoujście.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe