Prawie gotowa jest cenna promocja Miasta

  • 22.05.2020, 16:11 (aktualizacja 22.05.2020, 19:59)
  • Tomasz Sawicki
Prawie gotowa jest cenna promocja Miasta ZTV Świnoujście
Jeszcze w piątek, 22 maja br. nie wiele możemy powiedzieć o szczegółach zakrojonej po raz pierwszy na tak szeroką skalę działań promocyjnych Świnoujścia w mediach ogólnopolskich.

Jak powiedział szef agencji promocyjnej Szyman Sikorski – prezes firmy Publicon z Wrocławia, szczegóły kampanii są dopinane niemalże każdego dnia z różnymi środowiskami i osobami funkcyjnymi miasta. Więcej poznamy dopiero na konferencji prasowej zapowiadanej na najbliższy piątek, 29 maja br. Kampania w mediach ogólnopolskich ma wystartować już od soboty 30 maja br.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mm
Mm 23.05.2020, 16:15
A my nie mamy promocji w urzędzie? Po co zatrudniać kogoś z zewnątrz?
sprawiedliwy
sprawiedliwy 23.05.2020, 10:14
wstyd, że by zrobić coś co powinno robić się organicznie od wielu lat trzeba tyle wysiłków. takie kampanie powinny być normalnym elementem pracy urzędu, a nie czymś nadzwyczajnym. Rozwiązać cały ten wydział pseudo promocji- po co nam taki twór skoro od lat nic tam się nie robi? Za kasę- a to nawet przy etacie naczelnika + dwóch pracowników 300 000zł !!!! rocznie co roku organizować profesjonalną kampanię. I koniec. Nic więcej nie trzeba robić.

Pozostałe