Klasy 1-3 wróciły do szkół

  • 25.05.2020, 17:44 (aktualizacja 25.05.2020, 18:07)
  • Tomasz Chaciński
Klasy 1-3 wróciły do szkół Tomasz Chaciński
Przy wejściu czeka na dzieci obsługa szkoły w maseczkach, płyn do dezynfekcji, sprawdzana jest temperatura. Dzieci zabiera nauczyciel, razem w odstępach idą do klasy. Tu dzieci siedzą oddzielnie, w miarę możliwości powinny mieć stałą salę. Przerwy organizuje nauczyciel, on pilnuje dzieci między zajęciami.

Sale powinny być wietrzone po każdej lekcji, nie ma też przedmiotów, których nie da się zdezynfekować. Najwięcej dzieci rodzice zgłosili na zajęcia do SP2 w Goleniowie - 39 uczniów, najmniej - troje dzieci w SP w Kliniskach. Oprócz zajęć w klasach 1-3, wciąż prowadzone mają też być zajęcia online. W niektórych miejscach nie otwarto szkół, nie zrobiły tego m.in. Łódź i Katowice.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Chaciński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe