Madrog buduje w PPNT

  • 02.06.2020, 00:04
  • Źródło: UM w Stargardzie
Madrog buduje w PPNT madrog.pl
Kolejna inwestycja w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. Madrog, producent i serwisant maszyn drogowych buduje halę o powierzchni 800 m2. W planach jest również uruchomienie zakładu produkcyjnego, w którym powstaną maszyny o innowacyjnej konstrukcji.

Inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w tym roku. W nowej hali Madrog chce wdrożyć własne rozwiązania projektowe. Firma zajmuje się produkcją maszyn drogowych od prawie 30 lat. To m.in. kotły do asfaltu, układarki poboczy, rozsypywacze grysu i maszyny do zimowego utrzymania dróg. W ofercie mają także części zamienne wykorzystywane przez Vogele, Volvo i Dynapac. Madrog używając najnowszych technologii prowadzi także serwis na terenie całego kraju – zarówno maszyn własnej produkcji, jak i innych marek.

PPNT zajmuje powierzchnię około 850 ha i ciągle się rozwija. To dobra lokalizacja zarówno dla dużych, jak i średnich oraz mniejszych przedsiębiorstw. Trwa kolejna duża inwestycja – ponad 20 ha działek zostanie kompleksowo uzbrojonych. Roboty budowlane pochłoną przeszło 27 000 000 zł. Dzięki temu następne firmy będą mogły zlokalizować swoje siedziby w Stargardzie. Skorzystają również pracownicy – w parku powstaną kolejne drogi, chodniki i ciągi pieszo-rowerowe.

Źródło: UM w Stargardzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe