Uroczystość warta blisko 2 miliony złotych

  • 08.06.2020, 14:10 (aktualizacja 08.06.2020, 19:34)
  • Leszek Wątkowski
Uroczystość warta blisko 2 miliony złotych ZTV Nowogard
Poniedziałek, 8 czerwca br. gospodarze miasta i gminy Nowogard z pewnością mogą zaliczyć do bardzo udanego. W tym dniu burmistrza Nowogardu, skarbnika, przedstawicieli sołectw i radnych Rady Miejskiej, odwiedził wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego.

Marszałek Stanisław Wziątek przywiózł ze sobą umowę, umowę wartą 1.936 tysięcy złotych którą podpisał z Robertem Czaplą burmistrzem Nowogardu. Środki te przeznaczone zostaną na budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słajsino, w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wynoszą 63 procent planowanej inwestycji, dalszą część dołoży gmina Nowogard i Regionalny Zakład Gospodarowania Odpadami Celowego Związku Gmin R-XXI w Słajsinie, który będzie również podłączony do nowej instalacji sanitarnej. Zapraszamy na relację z podpisania umowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe