Samorządowy Program Informacyjny

  • 12.06.2020, 13:53 (aktualizacja 12.06.2020, 22:17)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Samorządowcy wraz z burmistrzem Gminy i Miasta Nowogard na brak zajęć nie narzekają. Do tego przyszło im działać w trudnych i nadzwyczajnych miesiącach pandemii.

Dziś Nowogard liczy  ponad 23.180 mieszkańców wraz z 37 sołectwami tworzą wspólnotę, w której każdego dnia są setki urzędowych  spraw do załatwienia.  Od pewnego czasu odnotowuje się bardzo dużą aktywność mieszkańców, dążących m.in. do zmian wizerunkowych i poprawy bytu, stąd tak wiele realizowanych jest przez urząd inwestycji.  Całością tych zmian wraz z grupą urzędników i radnych zajmuje się burmistrz Nowogardu Robert Czapla, w imieniu którego zapraszamy do Samorządowego Programu Informacyjnego, z którego dowiemy się jeszcze więcej. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.06.2020, 09:45
Panie Burmistrzu szczerze współczuję "współpracy" z radnymi PiSu i ugrupowania pn. Nowa. Przecież radni mają działać m.in. dla rozwoju miasta a nie przeciw! Sprawa śmieci, ścieżka rowerowa przy jeziorze, czy wreszcie przebudowa centralnego placu w Nowogardzie, dyskwalifikuje ww.radnych z pracy w samorządzie. Może mają lepsze pomysły na rozwój i atrakcje Nowogardu, to niech to wyartykułują, bo ile można torpedować słuszne i potrzebne działania burmistrza? I co chcą przez to osiągnąć? Życzę wytrwałości panu, przecież wszystkie kadencje kiedyś się kończą.
Zeus
Zeus 13.06.2020, 10:28
Pewnie tym radnym nie pasi osoba burmistrza z SLD. Ale tak jak radni tak i burmistrz zostali wybrani w wyborach i należy to uszanować, bo są to podstawy demokracji

Pozostałe