Wszystkie ręce na pokład!

  • 17.06.2020, 15:42 (aktualizacja 17.06.2020, 19:02)
  • Leszek Wątkowski
Wszystkie ręce na pokład! ZTV Świnoujście
W roku 2020 miesiąc czerwiec kojarzony zapewne będzie z odbywającymi się różnego rodzaju ważnymi egzaminami. Żegluga Świnoujska swój wiosenny egzamin ze sprawności, wytrzymałości ludzi i sprzętu zdawała w dniach długiego weekendu od 10 do 14 czerwca br.

Przez te pięć dni, załogom promów udało się przewieźć między wyspami blisko 70 tysięcy pojazdów i tysiące, krajowych turystów którzy zapragnęli odwiedzić w tych dniach Świnoujście. Średni czas oczekiwania na przeprawę wynosił godzinę, a promy niejednokrotnie odbijały od nabrzeży natychmiast po ich załadunku. Jak stwierdził w rozmowie z Telewizją Zachodniopomorską, Paweł Szynkaruk dyrektor Żeglugi Świnoujskiej egzamin ten zaliczony został na ocenę celującą. Teraz rozpoczęły się intensywne przygotowania do gorącego sezonu wakacyjnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 18.06.2020, 14:17
Kto jeszcze nie wie, ten powinien zapamiętać, że nasze promy należą do specyficznej atrakcji turystycznej! Turyście bardzo je lubią, tylko tubylcy niektórzy stękają, że godzinę trzeba stać na przeprawie.
racjonalizator
racjonalizator 17.06.2020, 20:14
Proponuję przed następną samochodową nawałnicą wynająć z firmy TT-Line prom samochodowy Marco Polo, który zmiecie z przystani jednorazowo 400 samochodów i w ten sposób rozwiąże problem kolejek na przeprawach
marcel
marcel 17.06.2020, 19:41
nawet jakby 12 promów pływało to tej nawałnicy samochodów by szybko nie rozładowali. zresztą kto powiedział, że do Świnoujścia kierowcy przeprawiani są bez kolejek? Przecież kolejki do promów są od tego czasu jak Świnoujście opuścili ruskie

Pozostałe