2000 km zakończone sukcesem

  • 18.06.2020, 22:25 (aktualizacja 18.06.2020, 23:04)
  • Piotr Wawrzyszko
2000 km zakończone sukcesem Piotr Wawrzyszko
Charytatywna trasa niepełnosprawnego kolarza Krzysztofa Jarzębskiego, który na poziomym rowerze objechał niemal całą Polskę, zakończyła się finansowym sukcesem - dzięki czemu Fundacja Dom w Łodzi mogła wyposażyć swoją podopieczną w kosztowny wózek rehabilitacyjny.

Dzięki wsparciu darczyńców zebrano ponad 13 tysięcy złotych, z czego ponad 7 tysięcy przeznaczono na nowy wózek dla małej Julianki.

Pozostałe środki zostaną przeznaczone na kolejne potrzeby podopiecznych fundacji Dom w Łodzi.

O finale akcji możecie przeczytać na fundacyjnym facebooku: " rel="nofollow" style="text-align: left;">Julianka ma nowy wózek

 

O szczecińskim przejeździe Krzysztofa Jarzębskiego mogliście Państwo przeczytać na portalu zachodniopomorska.tv : https://www.zachodniopomorska.tv/wiadomosci/3693,dwa-tysiace-kilometrow-w-rekach 

oraz obejrzeć relację na kanale Zachodniopomorskiej Telewizji.

 

Poniżej zamieszczamy treść maila przesłanego przez Martę Libiszowską - Jóźwiak, która uczestniczyła w trasie Krzysztofa:

 

Witam ciepło!
 
Piszę, by Panu ogromnie  podziękować za pomoc w naszej akcji związanej z przejazdem Krzysztofa Jarzębskiego dla naszych Dzieci. Za energię, za podanie tematu dalej, to przemiłe spotkanie na trasie...  Za wszystko...
 
Dzięki tej wyprawie udało się zebrać ponad 13 tys. zł. Jesteśmy bardzo szczęśliwi... bo dzięki tej akcji mogliśmy kupić Juliance specjalistyczny wózek, którego koszt przekracza 7 tys. zł. Julianka jest ośmioletnią dziewczynką obarczoną wieloma wadami genetycznymi. Nie porusza się samodzielnie, a ze względu na ogromne skrzywienie kręgosłupa wymaga wyjątkowej opieki. Nowy wózek jest ogromnym wsparciem i otwiera nowe możliwości. Jest dostosowany do potrzeb dużych dzieci o tak wyjątkowych potrzebach. Juliance jest w nim bardzo wygodnie, a przede wszystkim - bezpiecznie. 
 
Pozostała kwota zostanie przeznaczona na wsparcie leczenia i rehabilitacji dzieci, a praca jest ogromnie intensywna. 
 
 
  
niech dobro zawsze do Pana wraca. Moc uścisków od całej naszej fundacyjnej rodzinki!
 
 
 
My również dziękujemy za możliwość relacjonowania tego "niebotycznego" przedsięwzięcia, za możliwość spotkania z takimi ludźmi jak Krzysztof i wolontariusze fundacji Dom w Łodzi. Dla nas to również dawka dobrej energii.

 

 

Piotr Wawrzyszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe