Przed sesją…

  • 24.06.2020, 15:57 (aktualizacja 24.06.2020, 16:40)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 25 czerwca br. o godzinie 8. Przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście, radna Elżbieta Jabłońska zwołuje XXXII sesję Rady Miasta Świnoujście. Sesja prowadzona będzie elektronicznie w tzw. trybie zdalnym.

Porządek obrad zawiera 18 punktów, w tym podjęcie 9 uchwał. Na sesji radni rozpatrzą Raport o stanie Miasta Świnoujście za rok 2019 i podejmą m.in. uchwałę w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Świnoujście wotum zaufania. Więcej na temat zbliżającej się sesji powiedzieli przewodniczący niektórych stałych Komisji Rady Miasta i przewodnicząca Rady Miasta. Czwartkowa sesja, jest ostatnią z planowanych przed tegorocznymi wakacjami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe