Temat Tygodnia – środa, 24 czerwca br.

  • 24.06.2020, 16:01 (aktualizacja 24.06.2020, 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 24 czerwca br. ZTV Świnoujście
Do wyborów prezydenckich pozostało już tylko 3 dni. Sztaby wyborcze jak i 11 kandydatów na jeden prezydencki fotel nie zwalnia w kampanii i każdą godzinę wykorzystują na spotkania z wyborcami.

Właśnie sprawy wyborcze zdominowały ostatni przed wakacjami program Temat Tygodnia, którego gościem był doskonały obserwator życia społeczno-politycznego, felietonista i komentator w jednym – politolog profesor Wawrzyniec Konarski. Zapraszamy na to spotkanie!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lucyfer
Lucyfer 25.06.2020, 19:22
To mamy od nowa Polska Ludowa! Czyli znowu PiS i PO. Jak wygra zestaw pisowy, to będą przez kolejne lata opluwać zestaw peowy, i abarot. Niech się wybierają bez mojej pomocy
K.D.
K.D. 24.06.2020, 21:26
kandydaci na prezydenta nie przyjechali do Świnoujścia, bo już nie mogą obiecać..... budowy tunelu. Tunel już budują, to co mogą obiecać?
dexon
dexon 24.06.2020, 20:53
Głosować będę na Mirosława Piotrowskiego, ten nie powinien nic spieprzyć, bo zanim pozna te wszystkie układy i zacznie kombinować to skończy się mu kadencja
Eva
Eva 24.06.2020, 20:00
Na głosach wyborczych mieszkańców Świnoujścia żadnemu kandydatowi nie zależy, bo żaden nie pokazał się na wyspach. Łaskawie na nielicznych płotach w mieście kilka sztabów wyborczych powiesiło banery swoich politycznych pupili. Potraktuję tych wszystkich kandydatów 28 czerwca, jak oni potraktowali mnie!
Karol
Karol 24.06.2020, 19:46
Państwowa Komisja Wyborcza przypomina, że głosować można w maseczkach i że trzeba mieć własny długopis. Niektórzy mogą potraktować tę zapowiedź jako instrukcję do głosowania - przez ten "długo PiS"
ignacy
ignacy 24.06.2020, 19:43
tyle talentów politycznych się marnuje, tyle obietnic pójdzie w zapomnienie, tyle dobra przejdzie nam wszystkim koło nosa, a to wszystko przez to, że prezydent może być tylko jeden:( by te obiecane dobra się nie zmarnowały ckw powinna podjąć decyzję, że każdy z kandydatów będzie prezydentem przez pół roku i realizował wszystko co wykrzyczał na wiecach wyborczych!
Miron
Miron 24.06.2020, 19:14
Czyżby przyszło głosować nam kolejny już raz na "mniejsze zło" w tych wyborach? Ani obecny prezydent Duda ani też prezydent Warszawy Trzaskowski nie są kandydatami z mojej bajki.

Pozostałe