Młode talenty Ziemi Nowogardzkiej

  • 01.07.2020, 14:23 (aktualizacja 01.07.2020, 17:03)
  • Tomasz Sawicki
Młode talenty Ziemi Nowogardzkiej ZTV Nowogard
We wtorek, 30 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Nowogard odbyła się sympatyczna uroczystość na której młodych mieszkańców – uczniów nowogardzkich szkół, wyróżnił burmistrz Nowogardu Robert Czapla.

Wcześniej, specjalnie powołana przez burmistrza komisja rozpatrzyła i oceniła wnioski złożone przez dyrektorów placówek oświatowych, prowadzonych przez miasto Nowogard do nagrody stypendialnej pn. „Młody Talent Ziemi Nowogardzkiej”. Na złożonych 19 wniosków, pozytywnie zaopiniowanych zostało 10. Do złotej dziesiątki należą: Jakub Kędzierski z klasy VIII A SP-1, Mieszko Szymański z klasy VIII C SP-1, Lena Grygowska z klasy III A SP-2, Tomasz Grygowski z klasy VI B SP-3, Mateusz Kazuba z klasy III A SP-3, Julia Owczarek z klasy III A SP-3, Aurelia Kubacka z klasy VIII SP-3, Mateusz Duczyński z klasy III SP-4, Martyna Gurazdowska z klasy V SP- Orzechowo i Wiktoria Pawłowska z klasy III C Liceum Ogólnokształcącego. Na zakończenie spotkania burmistrz Nowogardu Robert Czapla tak podsumował to niecodzienne spotkanie w miejskim ratuszu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe