Samorządowy Program Informacyjny - czerwiec 2020

  • 03.07.2020, 11:54 (aktualizacja 03.07.2020, 19:11)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - czerwiec 2020 ZTV Świnoujście
O działalności samorządu w okresie trwania pandemii, o realizacji strategicznych i kosztownych inwestycji prowadzonych na terenie miasta.

O planach rozwojowych portu morskiego i gazoportu i wreszcie o wyróżnieniach Miasta w prestiżowych rankingach i konkursach, o potrzebie walki wraz ze Świnoujską Organizacją Turystyczną o... turystów i możliwością codziennych kontaktów mieszkańców i gości, mówił w Samorządowym Programie Informacyjnym Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bajax
Bajax 04.07.2020, 08:14
Przecież ul. Wojska Polskiego nie jest jeszcze zrobiona, będą się z nią pieścić do przyszłego roku. Strach myśleć co będzie gdy się wezmą za Grunwaldzką, którą zapowiadał żmurek, że też będą remontować. Ech szkoda nerwów!!!
Karol
Karol 03.07.2020, 23:02
Od wielu lat autobus miejski nie mógł jeździć ulicą W. Polskiego ze względu na jej remont, teraz gdy udało się go wykonać, to autobus nadal musi przedzierać po zatłoczonych uliczkach w kółko osiedla Posejdon, bo została rozkopana ul. Roosevelta, która umożliwiała wyjazd z Posejdonu na W. Polskiego i autobus nadal dyma w kółko. Kiedy to się wreszcie skończy i przywrócony zostanie rozkład jazdy autobusów z przed pięciu lat!??? Czy naprawdę nikt z odpowiedzialnych urzędników nie widzi tego bałaganu?
bobik
bobik 03.07.2020, 22:38
prezydent zaciesza się z inwestycji tunelowej, terminala portowego, gazoportu i innych realizowanych przez prężne firmy zewnętrzne, w tym czasie te nasze malutkie, miastowe kuleją i wleką się latami. o tych drogowych nie wspominam, bo pisali inni, dlatego idę o zakład, że park zdrojowy będą przebudowywać ze 4 lata albo i lepiej. firmy wynajdowane przez miasto.
Observer
Observer 03.07.2020, 22:27
Rozkopywanie kilku ulic w jednym czasie i brak kogokolwiek przy ich "remoncie" to już jest SPECJALNOŚCIĄ ŚWINOUJŚCIA! To jest ewenement remontowy na skalę UE. I do tego nikt nie jest winien za ten stan rzeczy
Irena
Irena 03.07.2020, 22:17
Inwestycje w Swinoujsciu to priorytet i slusznie,jezeli czasami ciagna sie ...nie wszystko mozna przewidziec podpisujac kontrakt.Mnie irytuja i martwia bardziej ludzie, czesc spolecznosci,ktora bez znajomosci tematu a co gorsze checi poznania zagadnienia krytykuje wszystko... skromnie mowiac.Jakim trzeba byc czlowiekiem aby czynic takie rzeczy i nie umiec docenic rzeczy ktore sluza miastu i mieszkancom.
mieszkaniec
mieszkaniec 03.07.2020, 21:00
Inwestycje, inwestycjami ale czy ktoś nad tym wszystkim panuje, czy robi się je na żywioł i do tego wszystkie na raz. Efekt jest taki, że trzy ulice w mieście rozgrzebuje jedna firma i nie śpiesząc się udają, że trwa tam miesiącami remont, a tak naprawdę niewiele sie tam dzieje! Niech się szanowny prezydent przejedzie i oceni stan prac przy ulicach: Bataliony Chłopskie, Trentowskiego i Rosevelta! To już miesiące jak te niemoty to wszystko tam rozbabrali i nie wiadomo kiedy będą mieli ochotę skończyć!

Pozostałe