Na pływalni w Stargardzie praca wre

  • 11.07.2020, 22:33
  • Źródło: UM w Stargardzie
Na pływalni w Stargardzie praca wre OSiR Stargard
Z miesiąca na miesiąc widać postępy remontu w obiekcie przy ul. Szczecińskiej 35. Prace trwają zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Kompleksowa modernizacja budynku obejmuje praktycznie wszystkie jego elementy – nawet zabytkowy mural na jednej ze ścian. Choć obiekt powstał w latach 30. XX w., po remoncie będzie nowoczesny i dostosowany do potrzeb stargardzian.

Z zewnątrz pływalnia szybko nabiera nowych kształtów. Jest już wieża zjeżdżalni, zamontowano także ślizgi. Trwa renowacja ogrodzenia i muralu. Na dachach pojawiła się też instalacja odgromowa. Wykonano również szklenie wieży zjeżdżalni, a w środku – w basenie rekreacyjnym – zbudowano elementy konstrukcji rwącej. Jednocześnie w salach treningowych i innych pomieszczeniach trwają prace glazurnicze i posadzkarskie.

Nadal montowane są rury i armatura w basenie sportowym. Zainstalowano również wentylację – jeden z najważniejszych elementów każdej pływalni. Choć prace idą pełną parą, termin zakończenia inwestycji może ulec zmianie. Utrudnienia wynikają m.in. z trwającej pandemii koronawirusa.

Źródło: UM w Stargardzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe