Pozostały tylko morskie opowieści…

  • 24.07.2020, 12:56 (aktualizacja 24.07.2020, 16:12)
  • Leszek Wątkowski
Pozostały tylko morskie opowieści… ZTV Świnoujście
"Po raz dwunasty w sierpniowy weekend odbędzie się Sail Świnoujście – 2020. Zapowiadali i zapraszali na stronie internetowej, na wiele miesięcy wcześniej organizatorzy żeglarskiego wydarzenia, które doskonale wpisuje się w morski charakter miasta i ma już nawet swoich wiernych sympatyków wśród bractwa żeglarskiego i wczasowych „szczurów lądowych”.

I tu kończą się dobre informacje, bo wiemy już, że w związku z obowiązującym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii, Miasto Świnoujście podjęło decyzję o nieorganizowaniu w roku 2020 wydarzenia żeglarskiego pn. Sail Świnoujście. Stąd zmuszeni jesteśmy zajrzeć do naszego filmowego archiwum i przypomnieć przebieg i atmosferę morskiej przygody z X Sail Świnoujście i 34 Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” – 2018.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe