Wyspy Możliwości czynne również w sierpniu br.

  • 31.07.2020, 13:02 (aktualizacja 31.07.2020, 16:24)
  • Leszek Wątkowski
Wyspy Możliwości czynne również w sierpniu br. ZTV Świnoujście
Jak już wcześniej informowaliśmy, Świnoujście w bieżącym roku, szczególnie przed letnim sezonem i pod wspólnym hasłem „Wyspy Możliwości” rozpoczęło ogólnopolską reklamę. Reklama Miasta skierowana jest do turystów krajowych, na których liczy tzw. branża turystyczno-hotelarska i gastronomiczna. Poprzez różnego rodzaju działania dużo mówiło się i pokazywało możliwości bezpiecznego wypoczynku w czasie lata właśnie w Świnoujściu i najbliższych okolicach.

W czerwcu i na początku lipca br. Świnoujście odwiedziło wielu krajowych dziennikarzy z różnego rodzaju portali informacyjno – turystycznych oraz stacji radiowych i telewizyjnych przekazując relacje z krainy 44 wysp. Wiemy, że również w kolejnym letnim miesiącu – sierpniu, „Wyspy Możliwości” czynne będą do odwiedzin przez turystów. Między innymi jednym z portali ogólnopolskich, który włączył się w trwającą kampanię promocyjną był Portal Turystyczny, którego dziennikarki – Agnieszka Podulka specjalistka social media i Agnieszka Kędzierska – redaktor magazynu Trwvelist pl.  korzystając z naszego studia telewizyjnego  przeprowadziły rozmowę z Pawłem Sujką zastępcą prezydenta miasta i Piotrem Piwowarczykiem prezesem Świnoujskiej Organizacji Turystycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ron
Ron 01.08.2020, 08:02
Warszawka ma swoje ulubione miejsce wypoczynku jakim jest od wielu lat Trójmiasto i nic nie jest w stanie wyciągnąć ich gdziekolwiek indziej

Pozostałe