Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny – lipiec 2020.

  • 31.07.2020, 13:08 (aktualizacja 31.07.2020, 16:54)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny – lipiec 2020. ZTV Świnoujście
Z udziałem Janusza Żmurkiewicza prezydenta Świnoujścia przedstawiamy letnie wydanie Samorządowego Programu Informacyjnego.

Podsumowując kończący się miesiąc lipiec na wyspach, śmiało można uznać, że tegoroczne wakacje osiągnęły już półmetek. Zatem jak ten pierwszy, pandemiczny wakacyjny miesiąc został praktycznie wykorzystany przez samorząd. Jakie w tym czasie realizowane były inwestycje na terenie miasta, w tym ta największa – tunel. Prezydent Świnoujścia odniósł się również do bieżących spraw które mają wpływ na wizerunek kurortu w którym obecnie przebywa tysiące gości. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Darek
Darek 2 dni temu, 08:09
Panie Prezydencie jak widzimy strona Niemiecka ostrożnie podchodzi do szerokiego otwarcia swoich granic dla gości zewnątrz. Premier Meklemburgii-Pomorza Przedniego Manuela Schwesig do końca miesiąca utrzymała zakaz swobodnej podróży i przebywania na ich terenie. Zapewne słuszna jest to decyzja!
Alicja
Alicja 01.08.2020, 08:07
Panie Prezydencie a nasze komary już w odwrocie, czy będziemy jeszcze dotkliwie kąsani w sierpniu?
Melania
Melania 31.07.2020, 23:08
Nie wiem jak pracuje świnoujski Sanepid, ale wiem, że na pewno, nie najlepiej a przekazywane dane są niewiarygodne! . Widząc codzienne obrazki z naszej promenady, gdzie tłumy ludzi o siebie sie wręcz ocierają, zatłoczone knajpy na promenadzie i ogródki gastronomiczne, gdzie już nikt nie dba o żadne odległości, maseczki i dezynfekcję rąk, do tego przyjeżdżających do miasta każdego dnia tłumnie Niemców, wprost nie mogę uwierzyć, że zarażonych w mieście na Covid-19 jest TYLKO 15 OSÓB!?
m.g.
m.g. 31.07.2020, 22:14
w nawiązaniu do konkursu zastępczyni michalskiej na CEZIT, to mam nazwę dla autobusów miejskich, co prawda podsłuchana od turystów, ale zapewne trafna - KRĘCIOŁY je nazywają, bo kręcą się przez pół miasta! :))
Rex
Rex 01.08.2020, 08:18
Władzy gminnej to nie przeszkadza, przecież oni z tych kręciołów nie korzystają!
Mieszkanka
Mieszkanka 31.07.2020, 22:00
Powracając do konkursu o którym pan wspomina w programie, na nazwę Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ul. Gdyńskiej i powstającego tam mini kompleksu sportowego, to już ze strony zastępczyni Michalskiej to już jest megalomaniakonazewnictwo! Czy wszystko musi mieć nazwę (czy własna by nie wystarczyła?) „Uznam Arena” - zapewne się przyjmie?!!! Wcześniej, też za sprawą Michalskiej po ogłoszonym konkursie nazwano place zabaw w mieście. Czy ktoś dziś wie jak się one nazywają i gdzie się znajdują??? Jest to niewątpliwie przykład, że zajmujecie się pierdołami, nikomu i do niczego niepotrzebnymi!
Staszek
Staszek 31.07.2020, 21:10
Przeraża mnie to mówi prezydent bo myśli że ludzie nie pamiętają jego wcześniejszych wypowiedzi? Nie można uruchomić Wojska Polskiego bo budowa nie skończona a otworzyliście Trentowskiego przecież też nie skończona? jeżdżenie po mieście to dramat za który pan jets po prostu odpowiedzialny i zadna propaganda i gładkie słówka pana tego nie zmienią.

Pozostałe