czwartek, 28 marca 2024 20:11

Flota ruszyła - Całą Naprzód !

Po blisko ośmiu miesiącach wolnego od ligowych rozgrywek w sobotę, 1 sierpnia br. o godzinie 17. ponad pół tysięczna widownia ponownie mogła przywitać gorącymi brawami na murawie boiska przy ulicy Jana Matejki, drużynę Morskiego Klubu Sportowego - Flotę Świnoujście.

Autor: ZTV Świnoujście

Brawa były podwójne, bo nasz zespół wznowił ligowe rozgrywki już w III lidze! Pierwszymi gośćmi Floty po tak długiej przerwie była drużyna Unia Janikowo, z którą w dobrych czasach Flota już miała okazję spotkać się na boisku nie pierwszy raz. Z perspektywy kilkudziesięciu godzin, po zakończonym sobotnim spotkaniu piłkarskim nowe otwarcie wspomina Marcin Adamski wiceprezes ds. organizacyjnych MKS Flota Świnoujście. Flota - Unia Janikowo 3-1 (2-0). 1-0  Konrad Prawucki - 6 minuta. 2-0  Grzegorz Tarasewicz - 18 minuta. 3-0  ponownie Grzegorz Tarasewicz - 73 minuta. W 88 minucie honorowego gola dla Unii zdobywa Gracjan Goździk.