Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 05.08.2020, 14:57 (aktualizacja 05.08.2020, 20:45)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
W drugiej połowie lata Gmina i Miasto Goleniów przygotowuje się już do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021. Tu jak stwierdził zastępca burmistrza Goleniowa Tomasz Banach, przed samorządem w temacie edukacja jest więcej znaków zapytania, niż jasnych i gotowych rozwiązań.

Wielkimi krokami Goleniów zbliża się do realizacji największej w mieście inwestycji komunikacyjnej związanej z budową nowego dworca kolejowego i obiektów współtowarzyszących. Natomiast radni Rady Miejskiej przygotowują się do ważnej sesji, na której wyrazić mają poparcie i udzielić absolutorium za wykonanie budżetu miasta za 2019 rok dla burmistrza Goleniowa Roberta Krupowicza. Dużym zainteresowaniem cieszą się tereny przeznaczone dla dużych firm, gdzie budowane są olbrzymie centra logistyczne i magazynowe w Goleniowskim Parku Przemysłowym, tym samym dające zatrudnienie wielu fachowcom z terenu gminy. Więcej informacji o pracy samorządu w okresie lata, przekazał zastępca burmistrza Goleniowa Tomasz Banach. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe