Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 07.08.2020, 14:39 (aktualizacja 07.08.2020, 15:37)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Jedni dwa letnie miesiące wykorzystują na urlopowe wojaże inni zaś w tym czasie prowadzą liczne inwestycje na terenie Gminy. Do tych drugich zdecydowanie należy samorząd wraz z burmistrzem Miasta i Gminy Nowogard.

Po krótkim odpoczynku gospodarza miasta i pod jego bacznym okiem realizowane są zaplanowane wcześniej i przyjęte do realizacji inwestycje. Większość z oddawanych czy ukończonych w czasie tegorocznego lata inwestycji to pomysły i prośby zgłoszone przez mieszkańców. Nie tylko dużymi inwestycjami może pochwalić się Nowogard. Burmistrz Robert Czapla cieszy się z każdego zrealizowanego zadania, które służy mieszkańcom. Więcej o działalności burmistrza i samorządu dowiemy się z dzisiejszego wydania Samorządowego Programu Informacyjnego na który serdecznie zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Doris
Doris 07.08.2020, 17:42
Lubię gościa. Konkretny, rzeczowy i zawsze blisko potrzeb swoich mieszkańców, do tego wzbudza sympatię!

Pozostałe