Przed sesją…

  • 26.08.2020, 14:25 (aktualizacja 26.08.2020, 16:35)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
Na czwartek, 27 sierpnia br. na godzinę 9.00 przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście, radna Elżbieta Jabłońska zwołuje XXXV sesję Rady Miasta Świnoujścia. Sesja ze względu na utrzymujące się środki bezpieczeństwa związane z koronawirusem, przeprowadzona zostanie w systemie zdalnym elektronicznym.

Porządek obrad przewiduje 15 punktów. Już w poniedziałek, 24 sierpnia br.  obradowała Komisja Gospodarki i Budżetu Rady Miasta, na której wypracowane zostały założenia dotyczące podjęcia stosownych uchwał o których mówi jej wiceprzewodnicząca, radna Sylwia Marszałek. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że jeszcze w bieżącym roku, zarząd Celowy Gmin R-21 przymierza się do znacznej podwyżki opłat za śmieci. O przebiegu sesji nadzwyczajnych, które odbyły się niedawno i o sesji która odbędzie się w najbliższy czwartek, mówi radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście. Przypominamy, że przebieg sesji zainteresowani mieszkańcy śledzić mogą poprzez urządzenia mobilne na stronie internetowej Urzędu Miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zyzol
Zyzol 26.08.2020, 21:07
Czy zarząd śmieciowy R-21 deczko nie przesadza z tymi śmieciowymi podwyżkami? Niedługo to tylko na śmieci będziemy pracować? W ***ch im się poprzewracało ile można w roku podnosić opłaty za śmieci? Nie dziwię się, że lasy, parki i ogródki będą tonąć w podrzucanych śmieciach, skoro robią aż takie podwyżki, bo kto to wytrzyma?!

Pozostałe