Nowogard. Nauczyciele z aktami…

  • 28.08.2020, 09:15 (aktualizacja 28.08.2020, 10:46)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Nauczyciele z aktami… ZTV Nowogard
Ewelina Gałęska – Szkoła Podstawowa nr 3, Dagmara Grażyna Jurczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Sylwia Piwko – Szkoła Podstawowa w m. Długołęka, Wioletta Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 4, Katarzyna Rogowska – Przedszkole Publiczne nr 4, Monika Hugert – Oddział Przedszkolny w m. Długołęka, Karolina Ogiewa – Przedszkole Publiczne nr 3, Beata Bernecka – Przedszkole Miejskie nr 3 i Agnieszka Zając Przedszkole Publiczne nr 3.

To kadra pedagogiczna która w czwartek, 28 sierpnia br. na spotkaniu w miejskim ratuszu, z rąk burmistrza Nowogardu Roberta Czapli otrzymała akty mianowania i tym samym rozpocznie nowy rok szkolny 2020/2021 z kolejnym awansem zawodowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe