Samorządowy Program Informacyjny – sierpień 2020

  • 28.08.2020, 09:19 (aktualizacja 28.08.2020, 11:27)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – sierpień 2020 ZTV Świnoujście
Złudne było by stwierdzenie, że okres wakacji na wyspach to tylko słońce, woda i beztroska przyjemność z odpoczynku. Samorząd Świnoujścia w ostatnim wakacyjnym miesiącu sierpniu na brak pracy, podejmowanych decyzji przez prezydenta i naczelników wydziałów urzędu miasta nie narzekał.

W Samorządowym Programie Informacyjnym prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz podzielił się właśnie tymi działaniami, by miasto funkcjonowało bez większych problemów. Ważnym tematem rozpoczynającym telewizyjne spotkanie jest przygotowanie świnoujskiej oświaty do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W programie m.in. prezydent mówił o ostatniej XXXV sesji Rady Miasta, o koronawirusie i utrudnieniach w odwiedzinach w pobliskich miejscowościach Niemieckich. Prezydent odniósł się również do sytuacji załogi i firmy świnoujskiego zakładu Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 30.08.2020, 15:46
Kazdy lubi krytykowac...zwlaszcza anonimowo..... osobiscie uwazam,ze miasto jest dobrze zarzadzane,chociaz sa rzeczy ktore mnie irytuja...no coz prawo bywa ulomne ..nie wszystko mozna zalatwic poprzez samorzad i Prezydenta miasta..Ciesze sie z kazdej inwestyccji i bardzo kibicuje Prezydentowi i samorzadowcom.Powodzenia.
Lucyna
Lucyna 30.08.2020, 01:10
Pan Prezydent Żmurkiewicz jest od wielu lat najlepszym gospodarzem miasta. To dzięki jego decyzją miasto się rozwija i z każdym rokiem pięknieje, co za każdym razem podkreślają przybywający do miasta setki turystów.
mieszkaniec
mieszkaniec 29.08.2020, 12:34
Mam tylko cichą nadzieję, że pan Żurkiewicz za 3 lata nie przekaże miasta złotoustej energetycznej radnej, która tylko potrafi gadać. Miasto nie będzie rozwijać się od pięknych słówek. Cieszę się, że za kilka lat pojadę tunelem i dalej nową trasą s-3:))
Rybak
Rybak 29.08.2020, 15:39
Miasto na szczescie nie jest wlasnoscia Zmurkiewicza i nikomu nie moze on nic przekazac. Chyba ze to bedzie jego prywatny majatek. Ja mam nadzieje ze Zmurkiewicz nas w koncu uwolni od siebie bo bzdury ktore belkocze az bola uszy. Kazdy kto przyjdzie po nim bedzie od niego lepszy i moze cos zacznie sie w tym miescie poprawiac. A tunelu nie buduje on tylko firma i to za ogromna kase wiec zbuduje i bez niego.
Karol
Karol 30.08.2020, 08:31
Rybak, weź ty chłopie wędkę i siedź spokojnie nad wodą, może uda się tobie jakiegoś jazgara wyłowić, bo walisz tu takie głupoty, że nie da się tego czytać!!!
[A tunelu nie buduje on tylko firma i to za ogromna kase wiec zbuduje i bez niego.] Firma z nudów postanowiła wybudować tunel w Świnoujściu? A kasę na tę inwestycję zdobyli od św. Mikołaja w prezencie?
Mercury
Mercury 29.08.2020, 10:22
Tak to widzę - prezydent czy inny samorzadowiec wykonywać musi polecenia płynące z tzw. góry, pewnie nie wymyśla ich sam i nie piętrzy trudności zwiazanych z koronawirusem z nudów? Te wszystkie zalecenia koronawirusowe widzimy, że różnie są przestrzegane przez mieszkańców. Niektóre zachowania choćby tych co je wydają, też bywają kontrowersyjne i różnie przez nich przestrzegane, zatem nie dziwię się, że jest ogólny bałagan i rozgardiasz w tym temacie. Ja traktuje je luzacko, ale sąsiadka bardzo się boi i gdyby mogła to pewnie spałaby w tej masce na twarzy, co nie uprawnia mnie by sie z niej naśmiewać.
widz
widz 28.08.2020, 21:50
Niech się pan ogarnie w tym co mówi. Ludzie spotykają się wszędzie. W sklepach, w kościołach, w urzędach też. To zarażenie to grypa a pan wzbudza panikę w ludziach że wzrasta liczba zakazeń? Pana wypowiedzi są nielogiczne, i w ogóle bez sensu. A te o szkołach to już w ogóle. Chyba czas pomyśleć o odpoczynku.
Zuza
Zuza 29.08.2020, 11:07
Proszę mamy i wpis znawcy tematu, pewnie profesora epidemiologa, zapewne jeszcze z 40 letnim stażem pracy w szpitalu zakaźnym? Grypę to zapewne ty masz, podpowiem, że możesz wyleczyć ją aspiryną Bayera dostępną bez recepty

Pozostałe