Obchody wybuchu II wojny światowej

  • 02.09.2020, 14:51 (aktualizacja 02.09.2020, 15:07)
  • Leszek Wątkowski
Obchody wybuchu II wojny światowej ZTV Świnoujście
Z okazji 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej we wtorek, 1 września br. delegacje; władz samorządowych Świnoujścia, dowództwa 8 Flotylli Obrony Wybrzeża, harcerzy Hufca Ziemi Wolińskiej, młodzieży szkolnej i delegacja mieszkańców z pobliskiego Ahlbecku, upamiętnili to wydarzenie, składając pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” na placu Słowiańskim okolicznościowe wiązanki kwiatów.

Kwiaty złożone zostały również przy pomniku - kwaterze wiecznego spoczynku weteranów II wojny światowej na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Karsiborskiej. Ze względu na trwającą pandemię, uroczystości przebiegały w ograniczonej formie organizacyjnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe