W oczekiwaniu na kolejne 10 lat!

  • 04.09.2020, 14:55 (aktualizacja 04.09.2020, 16:11)
  • Leszek Wątkowski
W oczekiwaniu na kolejne 10 lat! ŚWiR
Dziesięć sezonów, czyli dziesięć lat obejmuje działalność turystyczno - poznawcza rozpoznawalnej grupy młodzieży starszej zrzeszonej w Świnoujskiej Inicjatywie Rowerowej w skrócie nazywanej "ŚwIR" Uczestnicy zapraszani są na poszczególne wypady rowerowe głównie poprzez media społecznościowe, średnio jednorazowo w wyznaczone miejsce rozpoczęcia wycieczki przybywa ponad 30 osób. Zaznaczmy, że trasy wycieczek (uprzednio sprawdzone fizycznie przez organizatorów) dostosowane są do umiejętności i możliwości uczestników.

Jak zaznacza organizator grupa wyruszająca w teren ma go zwiedzić, poznać ciekawe miejsca pod względem krajobrazowym czy historycznym, uczestnicy wycieczki nie ścigają się na swoich bicyklach, tylko poprzez łączenie przyjemnego z pożytecznym mają przez wiele godzin wypoczywać i integrować się w grupie. Niestrudzenie od 10 lat wyprawy rowerowe organizują świnoujścianie Państwo Alina i Wiesław Król, to oni są głównym motorem napędzającym dobrą energią wycieczkowe przedsięwzięcia. Pierwsza w 2020 roku wycieczka odbyła się 5 lipca, jej długość to tylko 31 kilometrów, zaś na ostatnią wyprawę rowerzyści wyruszyli 23 sierpnia br. a trasa wynosiła skromne 70 kilometrów. W roku jubileuszu 10-lecia ŚwIR(y) na ośmiu wyznaczonych trasach przejechały 367 kilometrów, w wyprawach tych uczestniczyło 316 rowerzystów. Wszyscy łącznie przejechali na rowerach 9 284 kilometry!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
D.C+ M.M.
D.C+ M.M. 04.09.2020, 18:07
Główny Świr p. Wiesław wraz ze Świrówką p. Aliną, od wielu lat są nie do zdarcia jak ich rowerowe opony! :) Trzymajcie się ciepełko, życzymy prostych szlaków i wszystkich szprych po wyprawach!
Alina i Wiesław Król
Alina i Wiesław Król 05.09.2020, 11:43
Używamy najlepszych opon, które się nie zdzierają i nie przebijają i jest szansa, że będą się toczyły nadal. Zapraszamy do "ŚwIR"-ów w 11 edycji.

Pozostałe