Wybrano Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020

  • 02.09.2020, 15:09 (aktualizacja 02.09.2020, 15:14)
  • Leszek Wątkowski
Wybrano Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 ZTV Stargard
Miss Polski Pomorza Zachodniego 2019 szczecinianka Paulina Polak, dokonała przekazania korony. Działo się to podczas gali finałowej Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020, która odbyła się w miniony piątek, 28 sierpnia br. na terenie Park Golf Club Binowo- Szczecin, gdzie odbywał się prestiżowy turniej World Amateur Golfers Championship.

Zanim doszło do finału wyborów i gali, w której brało udział 11 finalistek, poprzedziły je wielotygodniowe działania ze strony organizatorów, którym od wielu lat przewodniczy niestrudzona Violetta Geyer organizatorka konkursu regionalnego Miss Polski , jak i samych pań biorących udział w wyborach - dla których było to nowe wyzwanie i niezapomniana przygoda. Po prezentacjach finalistek w różnych kreacjach przed licznie zgromadzoną publicznością i oceniającą ich jury, po dwóch godzinach ogłoszony został werdykt. W tym miejscu warto dodać, że oceny i wybory jury zazwyczaj bywają odmienne od gustu i wyborów obserwującej imprezę publiczności. Cóż o gustach jednych i drugich nie zamierzamy dyskutować. Nową Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 została 24-letnia Małgorzata Molik z Choszczna, obecnie studiująca i pracująca w Warszawie . Wszystkie uczestniczki zostały obdarowane upominkami od partnerów biznesowych. Telewizja Zachodniopomorska była partnerem medialnym wyborów Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 02.09.2020, 16:51
Wszystkie laski jak młode to piękne i wyjątkowe! Moja też 42 lata temu to była laska, że klękajcie narody, cóż było minęło pozostało przyzwyczajenie tym co mam teraz:(
kalisia
kalisia 02.09.2020, 16:43
Widzę, że wybór był przeciętny, no ale jakąś miskę trzeba było wybrać.
Karol
Karol 02.09.2020, 18:18
Piękne kobiety, zawistne zawsze się znajdą ;)

Pozostałe