Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2020

  • 04.09.2020, 13:58 (aktualizacja 04.09.2020, 17:15)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2020 ZTV Nowogard
Zapraszamy mieszkańców Nowogardu do kolejnego wydania programu samorządowego, który zrealizowaliśmy w ratuszu Miasta i Gminy Nowogard z udziałem burmistrza Nowogardu Roberta Czapli.

Program głównie poświęcamy m.in. sprawom związanym z nowogardzką edukacją, bo na tym polu burmistrz ma się czym i kogo pochwalić. Powiemy również o inwestycjach, tych już zrealizowanych, jak i tych w przygotowaniu, na koniec zaprosimy nie tylko mieszkańców ale także i gości Nowogardu na odwiedzenie pobliskich lasów. W jakim celu? Tego dowiemy się z programu samorządowego. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyspiarz - Karsibór
Wyspiarz - Karsibór 06.09.2020, 09:04
Przyglądam się od jakiegoś czasu działaniom burmistrza Nowogardu, gdzie samorząd to nie tylko miasto ale przede wszystkim ponad 30 sołectw w których żyje znaczna część mieszkańców administracyjnie przynależnych do Nowogardu. podziwiam zaangażowanie w ważne sprawy ludzi, prowadzone inwestycje i potrzeby mieszkańców. Gdyby burmistrz chciał być przynajmniej raz w miesiącu w jednym sołectwie, to po prostu zabrakło by mu na to czasu, jak to robi, że jednak zna potrzeby mieszkających tam ludzi? I stąd bierze się mój podziw dla działań burmistrza Czapli. Inaczej jest w Świnoujściu, prezydent Żmurkiewicz ma do odwiedzin tylko trzy wyspy i się nie wyrabia z odwiedzinami, zazwyczaj widoczny tam bywa dopiero przed wyborami.
Observer
Observer 04.09.2020, 18:39
Jak zwykle konkretnie, rzeczowo i na temat. Burmistrz Nowogardu ma dar przekonywania i potrafi dobrze "sprzedać" medialnie ważne informacje. Co do grzybów, to racja, że najlepsze znajduje się w lasach nowogardzkiej😄

Pozostałe