Szpital Miejski przygotowany do akcji

  • 09.09.2020, 12:50 (aktualizacja 09.09.2020, 14:59)
  • Leszek Wątkowski
Szpital Miejski przygotowany do akcji ZTV Świnoujście
Samorząd Świnoujścia w tegorocznym budżecie miasta zarezerwował kwotę blisko stu tysięcy złotych na zakup ponad dwóch tysięcy szczepionek przeciwko grypie. Tym samym kontynuowana zostanie akcja rozpoczęta w 2003 roku bezpłatnych szczepień przeciwko grypie, skierowana do mieszkańców którzy ukończyli 60 rok życia.

Szczepienia w warunkach rygoru sanitarnego prowadzić będzie personel medyczny Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. We wtorek, 8 września br. zapytaliśmy prezes szpitala Dorotę Konkolewską o przygotowania do rozpoczęcia szczepień p. grypie i dostępność mieszkańców do innych zabiegów medycznych świadczonych przez Szpital Miejski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K.c
K.c 09.09.2020, 19:54
Nie sądzę żeby zamówione przez miasto ponad 2 tysiące szczepionek zostało wykorzystanych. Szczepić się, czy nie? Oto jest pytanie
Maria
Maria 09.09.2020, 18:30
Nie ma to jak odpowiedni człowiek, na starym stanowisku. Zawsze rzeczowo i na temat. Jednak mimo wszystkich tych zabezpieczeń z obawą mijam dalekim łukiem nasz szpital. Prawdopodobnie jako emerytka nie skorzystam w tym roku z e szczepienia p.grypie, bo różnie o tych szczepieniach mówią a nie chcę być królikiem doświadczalnym.

Pozostałe