Świnoujska oświata w nowych realiach

  • 11.09.2020, 14:15 (aktualizacja 11.09.2020, 14:46)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujska oświata w nowych realiach ZTV Świnoujście
Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, samorząd Świnoujścia zmuszony został do wprowadzenia wielu zmian choćby w dziedzinie funkcjonowania placówek oświatowych w mieście, jak i innego zachowania się i pracy dydaktycznej nauczycieli, personelu administracyjnego szkół i samych uczniów.

Od 1 września br. gdy rozpoczynał się nowy rok szkolny 2020/2021, samorząd wraz z dyrektorami placówek oświatowych zmuszony został wytycznymi ministerstwa, kuratorium i wreszcie sanepidu do tych właśnie zmian, podyktowanymi względami bezpieczeństwa. O funkcjonowaniu oświaty w nowych warunkach i dokonanych zmianach zapytaliśmy Pawła Sujkę zastępcę prezydenta miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe