Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2020

  • 11.09.2020, 14:18 (aktualizacja 11.09.2020, 14:47)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny - wrzesień 2020 ZTV Goleniów
Program rozpoczynamy od zmian kadrowych w Urzędzie Miasta i Gminy Goleniów spowodowanych zwolnieniem lekarskim burmistrza Roberta Krupowicza, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Samorząd Goleniowa ma już za sobą serię nadzwyczajnych i planowanych sesji Rady Miejskiej na których to radni m.in. podjęli uchwały dotyczące zaufania i absolutorium w stosunku do burmistrza miasta za ubiegły rok, oraz zajęli się sprawami zmian w temacie wywozu nieczystości. W programie samorządowym mowa była o rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2020/2021 o udziale w konkursie na zdobycie funduszy Norweskich i przygotowaniach miasta do sztandarowej imprezy sportowej jaką jest odbywająca się od ponad 30 lat, Mila Goleniowska. Informacjami z samorządowego podwórka podzielił się Tomasz Banach zastępca burmistrza Goleniowa. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe